Перші ластівки

Все в житті людини буває вперше… Вперше вдихаємо кисень, вперше бачимо сонце, вперше приходимо в світ добра чи зла, вперше вимовляємо слово, вперше до рук беремо перо…

Так 17 липня 2015 року в рядах творців-поетів засяяла нова зірочка, саме в цей день вперше, Ольга Зазимко народилася, як поетеса. Чи переросте ця зірочка у яскраво – вічно сяючу зірку життя покаже.

IMG_20150717_182839

Свій перший вірш Оля написала у дев’ять років, а у свої повні 35 років, презентувала свою першу збірку поезії під назвою «Перші ластівки».

Ольга Зазимко – молода жінка з великим і добрим серцем, вразлива та ранима, мила і милосердна, свої враження і переживання, кохання і болі, викладає у віршованій формі. Все це у неї виходить складно і легко, глибоко і з душею. Оля опише все, що її вразило, опише, навіть, почуття. Так у неї з’явилося багато творів, теми різносторонні, як і саме життя – і кохання, і війна, і біль, і сльози, і злість, і радість. І ось тоді Оля подумала про свою першу книжечку, вагалася…, боялася, але таки наважилась. І ось, повторюсь, 17 липня 2015 року, відбулася презентація книги Ольги Зазимко «Перші ластівки». Благословив Олю, на видання книги – поет, етнолог, фольклорист, лауреат багатьох літературних премій, член Національної спілки письменників України, голова Менського відділення столичного Чернігівського земляцтва Микола Ткач, побажавши їй щасливої творчої дороги. Загалом у виданні книги Олю підтримала громада Менського відділення земляцтва.

На презентацію першої книги поетеси Ольги Зазимко, прийшли найдорожчі люди, тато та його рідний брат, родина, а також друзі, колеги. Оля читала свої вірші, дарувала свої книги з особистим автографом, щедро бажала усім присутнім радості, миру й тепла душі, а також пригощала смаколиками, сама ж світилася від щастя та радості за свою першу «дитинку-книжечку». На презентації був присутній Станіслав Бушак – член Національної спілки журналістів України, Національної спілки екологів України, який виступив з критикою, щодо презентації книги та подання творів, але на те вони і критики, щоб критикувати, а ми всі бажаємо Олі не зупинятися на досягнутому, творити і ділитися своїми творами з читачами.

Щасливої творчої дороги тобі, Олю!

Валерій РИБАЛКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Перші ластівки

  1. Валентина Терещенко коментує:

    Пане Олексію, дякую Вам за оперативність! Ваш труд не заставляє чекать читачів, Ви, навіть, працюєте на випередження. Спасибі Вам велике за розуміння, уміння і високий професіоналізм!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.