Перший етап розробки Стратегії розвитку Чернігівщини до 2027 року завершено

Вчора, 1 жовтня, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулось чергове засіданні робочої групи з підготовки пропозицій до Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року, на якому було узгоджено стратегічні та оперативні цілі, а також завдання проекту Стратегії. До складу робочої групи входять представники органів влади, громадськості, експерти та науковці.

Від обласної ради участь у засіданні взяли голова постійної комісії з питант бюджету та фінансів Анатолій Хавило, депутат обласної ради Дмитро Іванов та начальник аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Лоліта Ладиженська.

До обговорення напрацьованого документу в онлайн-режимі долучився експерт Групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Олександр Волошинський, а також представники міст, районів та ОТГ.

Під час заходу учасники проаналізували всі зауваження та пропозиції, які надійшли від членів робочої групи. Наступний етап стратегічного планування – розроблення Плану реалізації Стратегії, який буде містити конкретні проекти, що відповідатимуть поставленим завданням із визначенням джерел та обсягів фінансування.

Фінансове забезпечення реалізації Стратегії здійснюватиметься за рахунок коштів держбюджету, зокрема державного фонду регіонального розвитку, місцевих бюджетів, коштів міжнародних організацій, інших джерел, не заборонених законодавством.

Збір проектних ідей пропонується здійснити до 20 жовтня. Форма проектної пропозиції буде розміщена на сайтах облдержадміністрації та Департаменту економічного розвитку.

Членами робочої групи затверджено критерії відбору проектів:

– проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди;

– отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;

– термін реалізації проекту – не пізніше 2023 року (все, що пізніше – ввійде до Плану реалізації другого етапу Стратегії);

– має існувати людська та технічна спроможність для реалізації проекту;

– проектна ідея повинна бути представлена за визначеною формою.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Опубліковано у Інше, На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.