Петро Порошенко представив нового главу Чернігівщини

Сьогодні, 31 березня, Президент України Петро Олексійович Порошенко здійснює робочу поїздку до Чернігівської області.

Перед активом області Петро Порошенко представив нового голову Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Петровича Куліча.

2469A38B

Валерій Куліч – народний депутат України (одномандатний виборчий округ №205, м.Чернігів) народився 28 серпня 1973 року в селі Жовтневе Коропського району Чернігівської області.

DA1F9907

З 1991 по 1993 рік навчався в Чернігівському вищому військовому училищі льотчиків.

У 1997 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері».

3 1993 року – віце-президент страхової компанії «Лев».

З 1995 року по 1999 рік – начальник відділу ЗАТ «Страхове товариство «Гарантія», м.Чернігів.

З 1999 року по 2002 рік – директор агропромислового департаменту ЗАТ «Агроенергопостач», м. Чернігів.

3 2002 року по 2014 рік – генеральний директор ТОВ «Форсаж».

З 2013 року – президент Федерації гімнастики Чернігівської області.

З грудня 2012 року по 2014 рік –  депутат Чернігівської обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту і депутатської етики.

З 04 грудня 2014 року – член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України.

Одружений. Має трьох доньок.

217991BE

Ми щиро вітаємо Валерія Петровича з призначенням на посаду голови Чернігівської облдержадміністрації.

Працювати керівником Чернігівщини – непросте та дуже відповідальне завдання. Це вимагає неймовірної самовідданості та терпіння, вміння шукати компроміси, поважати опонентів. Переконані, що усі ці риси допомагатимуть нашому земляку щодня крок за кроком робити корисний внесок у добробут кожного мешканця славного Чернігово-Сіверського краю.

Приймати керівництво областю доводиться в непростий для країни час – час змін і формування нової громадянської свідомості. Тому зараз, як ніколи, важливо сприяти об’єднанню суспільства – політичних сил, громадських організацій, небайдужих людей– задля однієї мети: збереження миру та національної єдності в державі.

Щиро сподіваємося, що, попри всі труднощі, Валерію Петровичу удасться забезпечити нормальну життєдіяльність області, зберігати поміркованість і приймати мудрі виважені рішення.

Не маємо також сумніву, що й столичне Чернігівське земляцтво злагоджено та відповідально продовжуватиме співпрацю задля розвитку рідного краю.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.