Підсумовували прилучани

Відбулися збори Прилуцького відділення Чернігівського земляцтва, на яких підвели підсумки роботи в 2014 році.

На зборах були присутні Прилуцький міський голова Дмитро Барнаш, голова Прилуцької районної державної адміністрації Іван Тютюнник, голова Ради товариства Віктор Ткаченко, заступник голови Ради Володимир Пушкарьов.

2145466

2145469

Відкрив засідання голова відділення Павло Олександрович Кривонос.

2145499

Спочатку вирішили організаційні питання: обрали Тараса Чопілка заступником голови відділення по Талалаївському району та здійснили прийом до земляцтва нового члена Олександра  Топчія, 1974 року народження, директора дитячо-юнацької спортивної школи, тренера ФК «Зірка».

Збори проходили через рік після того, коли в листопаді 2013 року в державі розпочалися протести українців за гідне та вільне життя: Євромайдан, герої «Небесної сотні», окупований Крим, військові дії на Сході України… На початку року ми планували роботу в мирний час, але життя внесло свої корективи. Тому основним напрямком роботи Прилуцького відділення, в цей нелегкий для України час, була благодійна допомога та турбота про захисників Батьківщини, надання підтримки тим, хто боронить нашу державу.

В наступному році плануємо вивчити можливість влаштування музейного кутка, присвяченого Олександру  Івахненку з оформленням документів, репродукцій картин, тощо в Шевченківській світлиці в місті Прилуки.

2145504

З оцінкою роботи відділення та побажаннями до плану роботи на наступний рік виступили Микола Халимоненко, Борис Харитонов, Микола  Гордієнко.

2145479

Із задоволенням присутні послухали наших земляків: Прилуцького міського голову Дмитра Барнаша та голову Прилуцької районної  державної адміністрації Івана Тютюнника про стан справ на нашій малій батьківщині та планах щодо розвитку Прилуччини в майбутньому.

2145476

На зборах також виступив з промовою голова земляцтва Віктор Ткаченко. Він повідомив присутніх про плани розвитку Товариства на наступний рік та вручив Почесну грамоту Олегу Шекері за його активну громадську позицію, гідний внесок у зміцнення зв’язків з Прилуками та Прилуцьким краєм, плідну роботу по національно – патріотичному вихованню громадян України.

2145498

На зборах демонструвалися слайди про проведені в 2014 році заходи, зустрічі з земляками, надану допомогу військовим та інші фото матеріали.

2145474

Потім, в неформальній обстановці, ми ще довго обговорювали наше теперішнє життя, спілкувалися відверто один з одним. Ми впевнені, що разом зможемо пережити негаразди, що випали на долю України. Переможемо на нашій рідній землі.

Людмила ТИМОФІЄВА

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.