Побудова та ремонт укриттів – це і про безпеку, і про прозорість використання коштів

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус продовжує оглядати укриття у закладах освіти та охорони здоров’я. Вчора, 19 листопада, спільно з начальником Чернігівської РВА Андрієм Попиком – у Козелецькій громаді.

Ремонт в укритті Козелецької лікарні інтенсивного лікування ще триває. Наразі варто приділити більше уваги комфортності перебування та пересування самим укриттям.

«Самі умови цього укриття не дозволяють там перебувати відвідувачам під час тривог. Там дуже низькі стелі, багато комунікацій, це травмонебезпечно. Однак, у цьому випадку ситуацію ще можна виправити, – зазначив В’ячеслав Чаус. –Такий ремонт також питання раціонального використання коштів громади, прозорості процесу».

Приміщення Сираївського ліцею доволі старе, але затишне. Тут здобувають освіту понад 120 дітей. Аби покращити умови, з держбюджету у попередньому та цьому році було виділено близько 1,2 млн гривень на заміну вікон, дверей, укріплення фундаменту. Модульне укриття ж будували місцевим коштом. Уже кілька днів ліцей вийшов на таке довгоочікуване очне навчання.
«Плюс ще один навчальний заклад офлайн – це дуже добре. Є можливість надолужити освітні втрати через пандемію та війну. Наші діти заслуговують на якісну освіту у безпечному середовищі», – резюмував начальник ОВА.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.