Поділилися враженнями та висловили побажання

1 лютого відбулося засідання Ради земляцтва з порядком денним:

  1. Про підсумки роботи за 2016 рік та особливості проведення загальних зборів.
  2. Про завдання на 2017 рік з урахуванням умов спільної Угоди.

У засіданні взяли участь: голова Ради Віктор Ткаченко, перший заступник голови Ради – виконавчий директор Тетяна Літошко, заступник голови Ради Олексій Орєхович; члени Ради – Микола Богдан, Микола Вощевський, Михайло Гриценко, Сергій Кудін, Володимир Леміш, Олександр Литвин, Андрій Пінчук, Микола Поета, Олександр Пухкал, Микола Ткач, Григорій Шкребель; почесні члени Ради – Микола Борщ, Микола Березненко, Микола Компанець, Микола Ігнатенко, Іван Майдан, Петро Медвідь, Володимир Пушкарьов.

На засіданні також були присутні голова ревізійної комісії Товариства Олег Проценко, заступник голови Прилуцького відділення Микола Гордієнко, відповідальний секретар Ради Ганна Скрипка, головний бухгалтер Товариства Надія Сорокапуд.

     

Відкрив і вів засідання Віктор Ткаченко. У своїй промові Віктор Вікторович зупинився на обох питаннях порядку денного.

Поділилися своїми враженнями про збори земляцтва, що відбулися 20 січня, та висловили побажання: Микола Компанець, Микола Гордієнко, Володимир Пушкарьов, Володимир Леміш, Іван Майдан, Сергій Кудін, Микола Вощевський, Микола Ткач, Олександр Литвин, Андрій Пінчук, Тетяна Літошко, Петро Медвідь.

Микола Компанець повідомив, що організація проведення зборів була на високому рівні.

Микола Гордієнко повідомив, що після перегляду відеофільму в керівників Срібнянського і Талалаївського районів одразу виникли запитання з приводу відсутності згадки про ці райони. Він також вважає, що на зборах також треба вручати відзнаки. «Земляки повинні знати: хто та як працює у земляцтві»,- зробив наголос Микола Павлович.

Володимир Пушкарьов поділився позитивними враженнями про збори та відеофільм.

Володимир Леміш зазначив, що для Борзнянського відділення у відеофільмі приділено достатньо уваги, бо була їхній режисер.

Іван Майдан запропонував у майбутньому звернути увагу на гендерне питання. «Треба було відзначити роль жінок у земляцтві. Жінки освіжають і збагачують справи у земляцтві, а у нас про них мало згадувалося», – наголосив Іван Григорович.

Сергій Кудін зауважив, що у цілому враження про збори непогане і відеофільм добрий, але «подали фото, що не співпали з текстом». На майбутнє він запропонував у відеофільмі відводити до 3-х хвилин кожному відділенню на висвітлення основних подій, оскільки немає потреби говорити та показувати про все зроблене відділенням впродовж року, так як це висвітлюється у газеті «Отчий поріг» та на офіційному сайті земляцтва. Крім того, на його думку, не було видно молоді, а на перших стільцях знову сиділи ветерани.

Після виступу Сергія Миколайовича Віктор Ткаченко зауважив, що не може бути відеофільму, щоб усім подобався. «Ми можемо говорити про режисера, про кожного керівника відділення … 3-4 хвилини на відділення – це нормально, але щоб були наповнені серйозними моментами. Адже цього разу сиділи та придумували про деякі відділення», – наголосив Віктор Вікторович і запропонував визначитися з приводу підготовки відеофільму на наступні збори земляцтва шляхом голосування «за» чи «проти».

З врахуванням зауважень, присутні члени Ради в цілому погодилися з підготовкою відеофільму про діяльність у 2017 році.

На це погодження Микола Вощевський заперечив: «Однозначно не можуть бути всі 100 відсотків «за» … Безумовно, що збори пройшли на високому рівні: і відеофільм був чудовий, і біля столів було менше зайвих людей … Але треба, щоб відеофільм чергувався з концертом. Адже у нас багато чудових артистів, самодіяльних колективів. Їх треба показувати …».

Микола Ткач висловив своє задоволення цьогорічними зборами та відеофільмом.

Олександр Литвин також підтримав, що на цьогорічних зборах  все було чудово.

Андрій Пінчук про відеофільм зауважив: «Режисер сама визначала, що показувати … А чому не погодили сценарій з Радою та не показали їй до зборів? Треба, щоб з нами погоджувався сценарій. Тоді й недоліків буде менше …».

Тетяна Літошко не стала аналізувати, як робили відеофільм, але повідомила, що не всі відділення вчасно здали матеріали і це вплинуло на його якість. «Деякі відділення намагалися, навіть, 18 січня подати матеріали», – наголосила Тетяна Андріївна.

Петро Медвідь висловив своє задоволення проведенням цьогорічних зборів.

Підсумовуючи, Віктор Ткаченко запропонував працювати прямо з сьогоднішнього дня та до 15 лютого в офіс земляцтва подати плани роботи відділень на 2017 рік у розрізі по кварталам і з врахуванням цьогорічної Угоди про співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою і Радою товариства «Чернігівське земляцтво».

Після засідання Ради відбувся вечір пам’яті Павла Олексійовича Мисника.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Поділилися враженнями та висловили побажання

  1. Сергій Ковтун коментує:

    Добре, що Сергій Миколайович Кудін у своєму виступі визнав помилку, свідомо чи не свідомо показану у відеофільмі, стосовно роботи навколо пункту гарячого харчування в смт Понорниці. Моя повага Сергію Миколайовичу. Цей проект працює вже шостий рік. Працює успішно і є чи не єдиний подібний в Україні. Прикро, що про Анатолія Миколайовича Карацюбу, як основного організатора цього проєкту, не знайшлося місця та часу у відеофільмі, хоча матеріали були надані вчасно. Люди знають: хто і як працює. Звіти – це добре і дехто вміє їх гарно складати, але є жива, конкретна робота, яка так потрібна людям.
    Окремо хочеться подякувати Олексію Федоровичу Орєховичу за його оперативну та плідну роботу по наповненню сайту нашого земляцтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.