Похорон Навального може стати останнім мітингом у Росії

З такою оцінкою сьогодні виступив експерт BILD з аналізу відкритих даних Юліан Репке, коментуючи кадри прощання з Олексієм Навальним у Москві.

«З російської столиці до нас доходять вражаючі кадри. Картини непокори, гордості та мужності. Тисячі людей кинули виклик загрозам та можливим арештам з боку путінського режиму, щоб попрощатися з останнім ліберальним супротивником диктатора. Через одну присутність поблизу храму та цвинтаря вони ризикують роботою, свободою і, можливо, навіть життям, як свідчить передбачуване вбивство їхнього лідера. Але не лише співчуття до смерті критика Кремля змусило їх вийти на вулиці. Похорон Олексія Навального може стати для них останнім шансом публічно продемонструвати, що є інша Росія і що не всі в Москві капітулювали перед диктатором Путіним», — пише журналіст.

Він зазначає, що після початку війни в Україні в Росії різко посилилися внутрішні репресії, а будь-яку опозицію почали пригнічувати. Зараз росіяни не мають можливості висловити незгоду з владою шляхом загальноприйнятих демократичних процедур.

Невдовзі після початку війни в Україні в тоталітарній Росії почали забороняти всі демонстрації проти всевладдя керівництва. Навіть найобережніша критика, навіть у приватному порядку, переслідується та суворо карається режимом. Саме тому сьогодні, ймовірно, був останній масовий квазімітінг проти режиму Путіна, який не припинено в зародку секретними службами, спецназом та бандитами, вважає Репке. — Зі смертю Навального Путін долає одну з останніх перешкод на шляху до необмежених претензій на владу над найбільшою країною світу, яка виявляє все більш фашистські риси. І пригнічує відвагу своїх громадян грубим насильством».

Джерело: BILD

Опубліковано у Інше, Роздуми. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.