Помножимо силу української мови

У час війни є вельми амбітна зброя — українська мова.

Навіть зірки світового рівня, президенти, дипломати різних держав прагнуть українською промовити кілька рядків – щось вагоме, знакове. Бо світ розуміє — українці змінюють реальність, розширюють поле смислів, відкривають світові щось нове. А наша мова — це домінанта того нового, яка розриває все, що тягнуло назад, що було для нас тягарем чи обмеженням. Вона дуже практична для перемоги.

Спробуємо гідно виконати нашу відповідальну Місію. Час рівняється на нас і треба помножити силу української мови, а головне — мислення, творення нею! Об’єднати людей навколо України.

Допоможемо собі зростати! Якраз одним із ключів цього є Радіодиктант національної єдності-2022.

9 листопада, о 11:00 розпочнемо писати разом. Моє Суспільне Мовлення транслюватиме цю шляхетну подію наживо, на різних панелях. У коментарях я подаю необхідну вам інструкцію: як взяти участь.

Пам’ятайте, справа не у помилках, які можливі. Всі ми помиляємося. А в нашому єднанні, яке має накопичувальний ефект сили та великий радіус позитиву.

Пропустіть цю емоцію через себе. Може ви не відчуєте це одразу, але з часом зрозумієте, що довгоочікувана перемога здобута завдяки вашим зусиллям, вашому рішенню, переконанню, відповідальності – бути частиною всеукраїнського мовної симфонії.

А диктант дійсно буде цікавий, загадковий, пам’ятний. Текст написала – письменниця та режисерка Ірина Цілик. Читатиме – народна артистка України Ада Роговцева. Наукова консультантка – мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Для мене буде великою честю писати диктант разом із вами. Навіть буду бачити вас на моніторах апаратних у різних локаціях. А потім – для грамотних переможців шляхетної акції – напечу пампухів з ягодами та маком і надішлю листопадовою поштою для сімейного чаювання.

Тягнемося до світла. І навіть під обстрілами пишемо наш український диктант. Ми не боїмося. Говоримо, пишемо, слухаємо, обираємо українську. Збільшуємо українське середовище.

Пишемо, наближаємо перемогу! Середа, 9 листопада, 11:00 за київським часом.

Любимо і навіть бачимо сни українською!

Христина СТЕБЕЛЬСЬКА

Опубліковано у Захист і підтримка України, Українська мова. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.