Представлено нового керівника Куликівської райдержадміністрації

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко сьогодні, 2 березня, офіційно представив колективу Куликівської райдержадміністрації нового голову – Петра Єрка. Відповідне розпорядження про його призначення підписав Президент України Володимир Зеленський.

Очільник області охарактеризував Петра Єрка як компетентного та досвідченого керівника, вся трудова діяльність якого пов’язана з Куликівським районом, та побажав успіхів, мудрості та виваженості на новій відповідальній посаді.

Основні завдання, які Андрій Прокопенко поставив перед новим керівником: сприяння розвитку бізнесу, створення нових робочих місць, забезпечення соціальних програм. Головне – нова якість життя жителів району.

Голова ОДА запевнив, що з боку облдержадміністрації Куликівська РДА завжди може розраховувати на підтримку ініціатив та розвиткових проєктів.

Також Андрій Прокопенко цього ж дня ознайомився з роботою місцевого Центру надання адміністративних послуг. Куликівський ЦНАП має 4 віддалених робочих місця у селах Салтикова Дівиця, Вересоч, Горбове, Орлівка. Жителі району можуть отримати 94 види послуг у центральному офісі та 60 послуг на віддалених робочих місцях.

Довідково. Петро Єрко – уродженець Куликівського району. Вся його трудова діяльність пов’язана з Куликівщиною. Почав працювати у Куликівській РДА у 1992 році спеціалістом І категорії управління сільського господарства. Потім обіймав різні посади органу виконавчої влади. З 2014 року працював першим заступником голови РДА. Обирався депутатом Куликівської районної ради трьох скликань.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.