Презентація фільму «Седнів таємничий. Мандри мумій Лизогубів» у Чернігівській обласній бібліотеці

27 лютого у приміщенні Чернігівської обласноїуніверсальної наукової бібліотеки імені Софії та Олександра Русових відбулася друга презентація фільму з циклу стрічок про Седнів «Седнів таємничий. Мандри мумій Лизогубів». Фільм демонстрували в рамках засідання клубу «Краєзнавець». Презентували фільм наукові співробітники Садиби родини Лизогубів, філії Чернігівського обласного історичного музею імені Василя  Тарновського, та керівники відділень Товариства «Чернігівське земляцтво»: Чернігівського – Андрій Курданов і молодіжного – Валерій Демченко.

Фільм демонструє історичні матеріали, спогади  місцевих жителів, дослідження істориків, краєзнавців про сакральний та дивовижний Седнів, усипальницю Лизогубів і таїнство мумій.

Переглянути фільм можна на YouTube-каналі Товариства за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=-Z3ldKK1aT4

До початку перегляду кінострічки усіх присутніх привітали: Юрій Соболь – директор Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, ТетянаЛуговськазавідувачка Садиби родини Лизогубів та Андрій Курдановв.о. голови Чернігівського відділення земляцтва, голова Чернігівської районної організації  Національної спілки краєзнавців України.

Розпочав обговорення керівник молодіжного відділення земляцтва Валерій Демченко. Він передав вітання та цінні подарунки від голови Ради земляцтва Віктора Ткаченка колективу обласної бібліотеки та вручив Почесну грамоту багаторічному активісту Чернігівського відділення Володимиру Купріяненку. А також було передано повне видання газети «Отчий поріг» та повне видання Календарів земляцтва в електронному вигляді, які будуть розміщені на ресурсах бібліотеки та розповсюджені серед бібліотек області.

Переглянути відеозапис презентації можна за посиланням на нашому земляцькому YouTubeканалі:

https://www.youtube.com/watch?v=3ffWWJPwc54

Валерій ДЕМЧЕНКО

Фото – Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових

Опубліковано у Культурна спадщина, На Чернігівщині, У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.