Презентація книги «Межигір’я – український Єрусалим»

20 лютого о 18:30 в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені Володимира Заболотного відбудеться презентація книги Геннадія Ніколаєнка та Валентини Осипової «Межигір’я – український Єрусалим».

Про авторів:

Геннадій Ніколаєнко – краєзнавець, дослідник історії Межигір’я, автор численних історичних і краєзнавчих публікацій, організатор та учасник етнографічних фестивалів, радіо- і телепередач.

Валентина Осипова – краєзнавець, філолог, автор численних історичних і краєзнавчих публікацій, дослідник історії Вишгородщини, історії затоплених сіл на дні Київського водосховища.

Про книгу:

Книга є результатом дослідження українських краєзнавців Геннадія Ніколаєнка та Валентини Осипової історії унікальної місцини на теренах Київщини – Межигір’я. Відоме з трипільських часів це місце і донині приваблює своєю містичною загадковістю та цікавить багатьох людей, небайдужих до рідного краю.

На сторінках видання автори приділяють особливу увагу історії існування Києво-Межигірського Спасо-Преображенського військового козацького монастиря, який впродовж майже дев’яти століть був релігійним, культурним і політичним центром, тісно пов’язаним з українським козацтвом. Також в книжці опубліковано нещодавно винайдені документи періоду нацистської окупації України, які становлять особливу цінність для дослідників української історії.

Відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з тематичною книжковою виставкою із фонду бібліотеки.

Вхід вільний.

Контакти:

Любов Владімірова, Людмила Рабчевська, тел.: (044) 456-01-72, e-mail: socio_dnabb@ukr.net

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.