Презентація книг

7 лютого у Чернігівській обласній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка відбулися презентації двох нових книг – Людмили Студьонової «Чернігівський beaumonde, або Записки бібліографа» та громадського діяча, краєзнавця Василя Хижнякова (1842-1917) «Чернігівська старовина» (збірник праць).  

«Чернігівський beaumonde, або Записки бібліографа» від Людмили Студьонової – це краєзнавчий проект, який з’явився з-під пера унікальної людини. Книга охоплює три розділи: перший має назву «На хвилі пам’яті» – своєрідний спогад про студентські роки і початок опанування професії, знайомство з талановитими письменниками, акторами, істориками. Про деякі історичні епізоди, окремих дивовижних людей – земляків або тих, хто працював на Чернігівській землі, розповідається в другій частині цієї книги. Щасливе та нещасливе кохання в різний історичний час переживали видатні чернігівці. Деяким із них присвячується третій розділ, що називається «Десь на дні мого серця…».

Василь Хижняков був міським головою Чернігова (1875-1887) та гласним міської думи, головою Чернігівської губернської земської управи (1886-1896), викладачем Чернігівської класичної чоловічої гімназії, гласним чернігівських губернського та повітового земських зібрань. «Чернігівська старовина» – збірник його кращих праць, який дає можливість познайомитися з визначною особистістю рідного краю.

Андрій КУРДАНОВ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.