Презентовано відеозбірник

Для жителів області та всієї України один з найвідоміших туристичних куточків Чернігівського району – селище Седнів. Проте, кожна громада має свою історію та культурну цінність.  

30 березня, на прес-брифінгу презентували відеозбірник «Село над Десною. Шестовиця» про одне з таких мальовничих місць району – село Шестовиця.

Заступник голови Чернігівської райдержадміністрації, член редакційної ради земляцького часопису «Отчий поріг» Андрій Курданов детально проанонсував відеозбірник.

«Першочергово нам самим важливо зрозуміти, чим же ми цікаві та що у нас є унікальне, чим ми зможемо зацікавити й інших. І вже тоді розвивати туризм та знайомити широкий загал з історичним і культурно-мистецьким надбанням краю»,– наголосив Андрій Леонідович.

Паралельно з його розповіддю гості заходу також мали змогу переглянути презентаційний відеоролик.

У збірнику представлені відеозрізи та фотоматеріали про археологічні роботи і знайдені у ході них знахідки, пам’ятки архітектури, а також біографії видатних особистостей, чиє життя пов’язане з селом над Десною.

Крім того, згадуються культурні заходи та фестивалі, що відбувалися у Шестовиці, а також зйомки улюблених фільмів, найвідоміший з яких «В бій ідуть самі «старі»».

Відеозбірник – не для продажу, його передадуть до шкіл і бібліотек району. Частину примірників під час заходу передали Шестовицькому сільському голові Сергію Медведєву.

Під час презентації Андрій Курданов приділив значну увагу й іншим історичним куточкам Чернігівського району – Павлівці, Седневу та Боромикам, про які вже також відзнято подібні відеосюжети.

Він запевнив, що влада району завжди підтримуватиме громади у розвитку туризму.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.