Презентували краєзнавче видання про обдарованих дітей

Невід’ємною складовою розвитку держави є підтримка обдарованої молоді. Саме про талановитих дітей спільними зусиллями представників Чернігівської районної адміністрації, відділу освіти та культури створено краєзнавче видання «Твої таланти, рідний краю!», у якому, мов на долоні, історії успіху обдарованих дітей. 

До збірки увійшли імена 77 талановитих учнів закладів загальної середньої освіти району, що мають високі досягнення в міжнародних, всеукраїнських та обласних інтелектуальних, творчих, спортивних змаганнях і всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів.

У рамках заходів з відзначення 95-ї річниці з дня заснування Чернігівського району та з нагоди Дня Соборності України 22 січня 2018 року відбулися урочистості, під час яких було презентовано краєзнавче видання. У концертній програмі взяли участь діти, чиї імена увійшли до книги.  Кожному учаснику на згадку вручений екземпляр збірника. У цілому тираж буде розповсюджено на сільські бібліотеки та заклади загальної середньої освіти.

Сподіваємося, що ця книга стане стимулом для юних обдарувань ставити творчі цілі й досягати вагомих результатів у подальшому житті.

Олена ШЕРЕМЕТ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Презентували краєзнавче видання про обдарованих дітей

  1. Микола Костюк коментує:

    Чудовий почин чернігівчан. За цим прикладом Чернігівське земляцтво могло б також проводити відбір серед земляцьких дітей і онуків, які навчаються у закладах середньої освіти Києва. На мою думку, такий підхід сприятиме і омолодженню, і поповненню столичного Чернігівського земляцтва.

  2. Валентина Терещенко коментує:

    Гарна ідея втілена в реальне життя. Те, що діти матимуть інформацію про існування такої громади – це посіяне благодатне зерно. Оце не голослівність, а реальна робота. Навіть по доброму Вам завидую. З почином. Досвідом поділитесь?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.