Президент України нагадав про Олександра Довженка

Президент України Петро Олексійович Порошенко, у своєму виступі на урочистому засіданні Верховної Ради України 8 травня 2015 року, присвяченому 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, місцю та ролі Українського народу у Другій світовій війні http://www.president.gov.ua/news/32815.html, двічі цитував  нашого геніального земляка – Великого Українця Олександра Петровича Довженка, зокрема:

– Тому що, – сказав би Олександр Довженко, – знову «Україна в огні».

– «На українських полях і селах в огні й полум’ї вирішується доля людства»,– писав Олександр Довженко.

Багато хто в цьому помітив те, що, можливо, нарешті в Україні віддадуть належне заслугам Олександра Петровича не тільки за авторство кіносценарію «Україна в огні» та за все перенесене з приводу написання цього твору, а й за чисельне інше, зроблене для України та українців, хоч й стверджував: «Я належу людству».

B14C91F6

Надія є, що й у чернігівських чернігівців і в сосницьких сосничан з’явиться бажання завершити розпочаті, але не завершені справи з переліку питань, що вже виписувались в останніх двох президентських указах з цього приводу. Адже на виконання багатьох з них, навіть, не потрібні кошти. Необхідні тільки вірність Україні та невеличкі організаторські здібності на благо Українського народу.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у Видатні земляки | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Президент України нагадав про Олександра Довженка

  1. Олександр Пухкал коментує:

    Чернігівське земляцтво разом з обласною радою мають докласти максимум зусиль щоб увічнити пам’ять про нашого славетного земляка Олександра Петровича Довженка.

  2. Сергій Ковтун коментує:

    Скоріш за все тут треба більше попрацювати обласній раді та облдержадміністрації. Адже відомо, що вони не дуже переймалися питанням належного вшанування пам’яті Великого українця Олександра Довженка. Як результат – невиконані президентські укази, Сосницький ЛММ Олександра Довженка залишений без статусу національного, а за присвоєння звання Герой України так і не спробували постояти.

  3. Микола Волощук коментує:

    Правильно вчинив Президент, що нагадав про Олександра Довженка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.