Про виконання рішення Ради земляцтва

У публікації «Головні завдання на літо» від 13 червня повідомлялося про засідання Ради земляцтва, що відбулося 12 червня, на якому, зокрема, обговорювалося питання про видання книги Миколи Ткача «Словник маловживаних застарілих і маловживаних слів».

Згідно протоколу засідання Ради, прийнято рішення: «керівникам відділень подумати щодо можливих варіантів видання книги «Словник маловживаних застарілих і маловживаних слів» та до 21 червня надати пропозиції».

Як і домовлялися на засіданні Ради, 19 червня особисто в телефонній розмові з Віктором  Ткаченком повідомив про попередньо погоджену кількість (8) примірників цієї книги для Сосницького відділення. Мені також відомо, що  20 червня Ічнянське відділення повідомило про погодження 5 примірників.

Сьогодні, 2 липня, для розміщення на сайті надійшло звернення Тетяни Літошко з проханням пришвидшити питання погодження кількості примірників для відділень і повідомити про прийняте рішення офіс земляцтва.

Шановні керівники відділень, враховуючи цікавість книги, крім повідомлень офісу, розміщуйте у своїх коментарях до даної публікації повідомлення  про прийняте рішення щодо книги Миколи Ткача. На сайті буде видно, як ми виконуємо рішення Ради.

Олексій ОРЄХОВИЧ  

Опубліковано у Заходи Ради земляцтва | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.