Про збірник «Україна доби Івана Мазепи»

Україна доби Івана Мазепи. 1708–1709 роки в документальних джерелах. С.Павленко
420.00 ₴

У збірник документів, який укладено відомим дослідником Гетьманщини Сергієм Павленком, вміщено кореспонденцію, універсали гетьмана Івана Мазепи, старшин, листи каролінців — учасників походу, дипломатичні донесення, повідомлення преси, матеріали російських урядовців, Петра І, турецьких владців про повстання мазепинців й перебіг подій 1708–1709 років. Особливу цінність становлять численні перекладені щоденники вояк і високопосадовців армії Карла ХІІ. Великий масив джерел дає уявлення про подробиці шведсько-українського союзу, справжні наміри сторін протиборства, визвольну боротьбу гетьманців та агресивну діяльність царської влади на теренах України.

Опублікована добірка свідчень й архівних документів знайомить читача з буремними подіями 1708–1709 років, коли від 20 до 30 тисяч козаків, запорожців, мирних жителів віддали своє життя за волю України.

Видання розраховане на істориків, військовиків, студентів, усіх, хто цікавиться історією України.

Опубліковано у Анонси, оголошення. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Про збірник «Україна доби Івана Мазепи»

  1. Анатолій Пінчук коментує:

    Сергій ПАВЛЕНКО.
    Добрі слова про добру та скромну людину. Він повертає правду українцям, ПРАВДУ про історію України, перебрехану московитами. Читайте тут: https://siver.com.ua/news/misija_sergija_pavlenka/2019-12-19-24979

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.