Професійний прихисток для українських журналістів

Ще двоє українських журналістів отримують професійний прихисток у Косово!

Велика подяка уряду, політикам і журналістам із Косова, де реалізується спеціальна програма із державного прихистку для українських журналістів! Сьогодні рано вранці у Приштину прилетіло подружжя авторитетних українських журналістів – Людмила Мех та Сергій Шевченко. Зустрічають і опікуються колегами неймовірна Флутура Кусарі із німецького журналістського Центру та Джемал Реджа, голова Асоціації журналістів Косова.

Відтепер у Приштині мешкає троє українських журналістів, першою колегою прихисток отримала Людмила Макей.

Програма «Проживання журналістів у Косово» (Journalists-in-Residence Kosovo, JiR Kosovo) фінансується урядом Республіки Косово і надає можливість 20-ти українським журналістам та працівникам ЗМІ переїхати до Косово на період до шести місяців з можливістю продовження, залежно від подій в Україні.

Адмініструє програму Європейський центр свободи преси та засобів масової інформації (The European Centre for Press and Media Freedom, ECPMF). Підтримується програма допомоги українським журналістам Асоціацією журналістів Косова, Європейською федерацією журналістів, Національною спілкою журналістів України та НМПУ.

Журналісти важливі!

Програма є відкритою для подачі новими журналістами, колеги, рекомендуйте!!!! –

https://nsju.org/…/ecpmf-vidkryvaye-pryjom-zayavok…/

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) European Centre for Press and Media Freedom ECPMF European Federation of Journalists – EFJ

Сергій ТОМІЛЕНКО, голова НСЖУ

Опубліковано у Анонси, оголошення, Захист і підтримка України. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.