Пройшов щорічний екологічний фестиваль «Життя в стилі ЕКО»

День Десни – екологічне свято, основною метою котрого можна зазначити екологічне виховання. Воно несе з собою і зміну ставлення населення до водних ресурсів, і привернення уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників бізнесу та громадських організацій до екологічних проблем водних об’єктів і пошуку шляхів їх спільного вирішення.

Починаючи з 8 вересня 2018-го року, коли було започатковано та вперше відзначено це екологічне свято, Деснянське басейнове управління водних ресурсів щорічно активно проводить еколого-просвітницькі заходи, з цієї нагоди.

Тож і цьогоріч було втілено кілька відповідних активностей, серед яких три локації День Десни – 2021 на щорічному екологічному фестивалі «Життя в стилі ЕКО», що проходив 4 вересня на території парку природи «Беремицьке».

Задля популяризації правильного ставлення до водних ресурсів і привернення уваги до екологічних проблем водойм, для гостей фестивалю фахівцями управління тут було організовано кілька пізнавально-розважальних заходів, як-то тематичні вікторини та конкурси, анкетування на екосвідомість, екологічну розмальовку для дітей, загальну фотозону «День Десни» тощо.

Вони мали не аби-яку популярність серед відвідувачів і учасників фестивалю, адже такі активності цікаві як дорослим, які мали змогу висловити свою думку щодо водно-екологічних проблем водойм області та раціонального використання води в побуті, так і дітям, для яких за участь у екологічних активностях були підгтовлені брендовані сувеніри та солодощі.

Тож День Десни продовжує розширювати свої горизонти, крокуючи Чернігівщиною та басейном Десни. І ми впевнені, що всі відвідувачі тематичних локацій, точно не залишаться байдужими та змінять своє ставлення до питань збереження природу та водних ресурсів зокрема.

Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Опубліковано у На Чернігівщині, Навколишнє середовище. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.