Привітали колегу

На завершенні літа заступники голови і члени Ради земляцтва, а також актив Новгород-Сіверського відділення зібралися в Київській торгово-промисловій палаті на урочистий вечір, щоб привітати з ювілеєм Миколу Васильовича Засульського – президента цього об’єднання суб’єктів підприємницької діяльності Києва та Київської області незалежно від форми власності, заслуженого економіста України. Крім всього, Микола Васильович на громадських засадах ще й один із заступників голови земляцтва та голова Новгород – Сіверського відділення. 

Захід розпочав ювіляр – Микола Засульський..

Рахунок привітань присутніх земляків відкрила Тетяна Літошко.

 

Традиційно ведучим заходу був Микола Борщ.

До наших привітань також приєдналися президент Торгово-промислової палати України Геннадій Дмитрович Чижиков і президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Вікторович Іванов.

З виступів багатьох присутніх дізналися про цікаві історії з життя ювіляра, а також про його чисельні доброчинні справи.

Підсумовуючи захід Микола Засульський, як справжній нащадок козацького роду із Засулля (із-за Сули), занурився в українську історію, а також нагадав присутнім слова з виступу Президента України Петра Порошенка 24 серпня про те, що Україна тричі не змогла зберегти свою державність, а зараз вчетверте українці мають шанс її зберегти. Микола Васильович закликав присутніх внести посильний вклад у збереження державності Україною.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Читати також:

Засульський Микола Васильович

Опубліковано у Ювілеї | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.