Привітання голови Ради Чернігівського земляцтва

Дорогі жінки!

Щиро вітаю вас з Міжнародним жіночим днем – святом весни та миру!

Ви своєю підтримкою та вірою надихаєте нас на нові досягнення! Ви займаєте керівні посади та очолюєте важливі структури у різних галузях, працюєте на благо та розвиток не тільки нашої рідної Чернігівщини, а й всієї України! Ви стоїте на захисті кордонів, відважно відстоюєте незалежність держави на рівні з чоловіками! Ви самовіддано допомагаєте військовим на фронті! Вам, витонченим і ніжним, під силу все! А у вашому чуйному серці немає місця байдужості – там лише любов і милосердя!

Ви поєднуєте в собі силу та ніжність, чуйність і вимогливість. Від вас залежить добробут і затишок у домі, які також впливають на завтрашній день країни.

Ми схиляємось перед вашою здатністю заради близьких йти на самопожертву. Саме ви оточуєте рідних людей любов’ю і увагою, та, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте близьким спокій і щастя. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що все буде добре.

У цей весняний святковий день бажаю вам миру, квітучого весняного настрою, міцного здоров’я, тепла та краси, добробуту і злагоди в сім’ях, життєвої гармонії та невичерпної енергії.

Нехай прекрасне почуття весни та свята зігріває ваше серце, а життя дарує лише приємні миті!

З повагою

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.