Привітання голови земляцтва з 30-літтям Незалежності України

Дорогі земляки!

Щиросердечно вітаю з ювілейною датою головного національного свята нашої держави – 30-літтям Незалежності України!

Наші предки віками боролися за вільну соборну та незалежну Українську державу, а наші сучасники у 1991 році вибороли її.

До складу Верховної Ради України І скликання від Чернігівщини входили народні депутати: Асеєв Герман Степанович, Гришко Михайло Васильович, Дронь Анатолій Андрійович, Куянов Віктор Васильович, Лисенко Анатолій Олександрович, Лісовенко Василь Трохимович, Масол Віталій Андрійович,  Мисник Павло Олексійович, Портной Володимир Степанович, Приходько Віктор Андрійович, Семенець Сергій Володимирович, Яковишин Леонід Григорович, Яхеєва Тетяна Михайлівна.

Серед народних обранців Верховної Ради України І скликання були також наші відомі земляки Желіба Володимир Іванович, Кучма Леонід Данилович, Лук’яненко Левко ГригоровичПотебенько Михайло Олексійович, Плющ Іван Степанович.

Події останніх років у Криму та на Сході України підтверджують історичну правду, що незалежність не дається легко, її треба не тільки вибороти, а й постійно боронити та відстоювати, що сьогодні, на жаль, вдається найдорожчою у світі ціною – життям та здоров’ям справжніх патріотів.

Наш патріотизм, активна життєва позиція, непохитна віра, небайдужість, сумлінна та наполеглива повсякденна праця є основою для майбутнього процвітання  України. І воно обов’язково настане, а наблизять його взаємна підтримка, почуття нескінченної любові до рідного Чернігівського краю, прагнення до єдності, порозуміння та згуртованості, а також спільні зусилля, не лише українського народу, а й всіх нас – земляків працівників на благо нашої Батьківщини.

Від усієї душі зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, добра, щедрої долі, успіхів у всіх справах в ім’я соборної незалежної процвітаючої України!

Нехай ніколи не згасне вогонь палкої любові до Батьківщини – України, а оптимізм і творча енергія стануть прикладом служіння Україні. Єднаймо наші земляцькі ряди, бо коли ми єдині – ми непереможні!

Також всім нам миру та злагоди. А героям, захисникам Незалежності України, Слава!

З глибокою повагою

Віктор ТКАЧЕНКО, голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.