Привітання від об’єднання українців «Провісник»

Сьогодні на адресу нашого земляцтва надійшло привітання, з яким регіональна громадська організація об’єднання українців «Провісник» міста Москви звернулася до українців, антифашистських і миролюбних сил України, Російської Федерації, всього світу.

Вітаємо з Днем пам’яті та примирення,

з 70- річчям Перемоги над нацизмом у Європі

Український народ разом з демократичним людством святкує День пам’яті та примирення, 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. Ми пам’ятаємо, що століттями Україна бореться за свою незалежність, мову, культуру. Пишаємося своїм народом, котрий у Другій світовій війні боровся з нацизмом і радянським тоталітаризмом. Ніколи не забудемо героїв України, котрі сьогодні захищають цілісність і незалежність своєї держави, не забудемо та не вибачимо сучасний російський нацизм і тероризм, котрий почав війну протии України та зараз розхитує мир на нашій планеті.

Всі, хто любить мир, свободу, справедливість, вірить у Бога, виступайте протии сучасного нацизму і антинародних режимів, проти початку Третьої світової війни. Українці захищали мир у ХХ столітті і захищатимуть його в ХХI столітті.

CлаваУкраїні! Героям слава!

З глибокою повагою

Тарас ДУДКО, голова регіональної громадської організації об’єднання українців «Провісник», м. Москва

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.