Привітання з Менщини

Шановні земляки!

20 років тому, в ці березневі дні у Києві об’єднались активні, небайдужі земляки заради створення братерської спільноти, для взаємодії та взаємодопомоги, підтримки нерозривних зв’язків з рідним Сіверським краєм.

Ця зустріч переросла в повноцінне, дієве Товариство «Чернігівське земляцтво», яке об’єднало як видатних та відомих земляків Чернігівщини, так і простих робітників, службовців, молодь для досягнення високої мети – розбудови незалежної держави. І ось уже 20 років Товариство піклується про розквіт Чернігівського краю, про його благополуччя та розвиток.

Вітаємо всіх небайдужих вихідців з Чернігівського краю, керівників, Раду та кожного члена Товариства з 20-ою, ювілейною, річницею з дня створення.

Зичимо зростання, процвітання, творіння заради благополуччя, щастя та добробуту нашої держави. Нехай множаться добрі справи земляків, нехай благословляє вас рідна земля на працю, нехай панує у нашому спільному українському домі мир і злагода. Нехай ніколи не заростає стежина до рідної батьківської хати, не забуваються добрі традиції, мудре батьківське слово та  матусині настанови кожному з нас, а отчий поріг завжди зустрічає гостинністю, теплом і затишком.

З Днем народження!

З повагою:

Олександр МИСНИК, голова Менської районної ради

Валерій ЩУКІН, в.о. голови Менської райдержадміністрації

Опубліковано у Привітання | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Привітання з Менщини

  1. Валентина Терещенко коментує:

    Олександре Петровичу, дякую Вам, і Вам, Валерію Миколайовичу, за привітання, теплі та щирі слова. Від імені громади Менського відділення, хочу подякувати Вам за плідну співпрацю та дружбу яка є між Вами, безпосереднім керівництвом міста та району Менського, та земляками, які живуть і працюють поза рідним краєм. Дякую та низько Вам вклоняюсь. Здоров’я Вам, сталевих нервів, надійних друзів-колег та юнацької сили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.