Прийнято історичне рішення!

Сьогодні, 7 лютого, внесення відповідних змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та НАТО), під час голосування у Верховній Раді України, підтримали 334 народні депутати. 

Верховна Рада України підтвердила бажання інтегруватися у європейську спільноту. Є впевненість, що надалі Україна тільки міцнішатиме. Вибір українців – могутня та вільна держава!

Важливий крок зроблено, але попереду наполеглива щоденна законодавча та урядова робота, здійснення складних і важливих змін, а також продовження реформ. Важливим є те, що переважає розуміння та політична воля рухатись далі у напрямку прогресивного розвитку, впровадження європейських цінностей і безпеки.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Прийнято історичне рішення!

  1. Іван Забіяка коментує:

    Краще пізніше, ніж ніколи. Хоча таке рішення мало б бути ще на початку 90-х. Тоді б не було ні анексії Криму, ні військового конфлікту на Сході України.

  2. Сергій Ковтун коментує:

    Дуже радий і за Томос, і за безвіз, і за таке рішення стосовно чіткого напрямку руху України. Політика багатовекторності якраз і привела до того, що РФ пішла війною на Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.