Радились меняни

30 вересня на свято Віри, Надії та Любові, Менське відділення провело звітні збори, де відбулась робота щодо передплати нашої рідної земляцької газети «Отчий поріг» та вирішувалось багато нагальних і болючих питань. Одне з яких – це яким чином підтримати вихідців з рідного краю, які зараз захищають наш мир і спокій. Земляки з радістю відгукнулися на прийняття участі в Благодійному ярмарку 19 жовтня 2014 року.

2018761

2018764

2018767

Влилися в ряди Менської громади двоє земляків: це Оля Мількович – приватний підприємець, інженер-технолог легкої промисловості, мама якої, Галина Леонідівна Приходько, народилася в селі Синявка, Менського району, а також Анятолій Соляник – родом з села Миколаївка, колишній воїн-афганець, батько трьох неповнолітніх дітей, правознавець.

2018752

2018756

Наш видатний скульптор, художник, шанована людина Анатолій Гайдамака поділився з громадою своїми баченнями стосовно меморіалу слави «Небесній сотні» та ще декількома своїми планами, що викликало бурні обговорення серед земляків, були суперечки, цікаві історичні, згадані, факти. Одним словом зустріч була позитивно-насиченою, теплою.

Валентина ТЕРЕЩЕНКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.