Радилися в Сосниці

В публікації «Презентація в Сосниці» від 24 травня мова йшла про презентацію енергокомплексу з біогазовою установкою.

І ось сьогодні, 2 червня, на прохання сосничан, знову відбулася наша зустріч у Сосниці.

У робочій нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Федір Давиденко, заступник голови райдержадміністрації Олег Трамана, селищний голова Андрій Портний, голова ФГ «Хутірське» Михайло Макаренко, голова ФГ «ІнтерАгроБаза» Валерій Макуха, директор Броварського заводу металоконструкцій ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій імені Віталія Шимановського» Віктор Бобровський, менеджер СКБ «ВАТРА» Артем Бобровський, а також автор цих рядків і член столичного Чернігівського земляцтва, директор ТОВ «ТД «Золотий ліс» Олександр Чуприна.

IMG_7532_660x409

У ході наради були означені подальші кроки щодо спорудження у районі енергокомплексу з біогазовою установкою. Зокрема, Валерій Макуха запропонував, що треба ще й елеватор у районі спорудити на додачу до енергокомплексу. «За таких обставин, я буду обома руками за спорудження енергокомплексу з біогазовою установкою», – наголосив Валерій Васильович.

IMG_7545_660x660

З пропозицією Валерія Макухи щодо необхідності спорудження елеватора, сушарки якого будуть отримувати тепло від енергокомплексу, погодилися всі присутні на нараді, в тому числі й Віктор Бобровський.

IMG_7542_660x395

Михайло Макаренко виявив бажання подивитися своїми очима на працюючий енергокомплекс з біогазовою установкою та отримав зустрічне запрошення від столичних гостей.

IMG_7534_660x397

Олексій ОРЄХОВИЧ

Фото автора

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.