Разом до покращання надання медичних послуг

ГО Сіверський інститут регіональних досліджень у партнерстві з Сосницькою селищною радою розпочинає реалізацію проєкту з покращення якості надання медичних послуг. Проєкт реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В межах проєкту здійснюватиметься реконструкція двох приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) під кабінети профілактичних щеплень і функціональної діагностики. В них встановлять відповідне медичне устаткування та оргтехніку. Це забезпечить дотримання вимог до умов проведення процедур і зберігання вакцин, прискорить процес діагностики та оформлення проведених процедур. Також жителі та жительки громади матимуть змогу отримати медичні послуги за допомогою інформаційних технологій, зокрема системи eHealth.

Водночас буде забезпечено їх доступність для представників і представниць соціально вразливих категорій та осіб із інвалідністю. У підсумку громада отримає сучасний ЦПМСД із якісно новим рівнем надання медичних послуг, що сприятиме своєчасній профілактиці та запобіганню поширенню інфекційних хвороб, особливо в осінньо-зимовий період. Експертну підтримку під час розроблення проєкту надала програма U-LEAD з Європою, а саме – з пошуку відповідного конкурсу, узагальнення інформації, яка надійшла від громади, безпосереднього заповнення аплікаційної форми.

Проєкт має на меті допомогти Сосницькій громаді створити належні технічні умови для надання її жителям і жителькам якісних медичних послуг. Насамперед йдеться про діагностику захворювань, профілактику хвороб за допомогою проведення щеплень та інші необхідні медичні процедури.

«Завдяки проєкту ми продовжуємо розвивати систему охорони здоров’я у Сосницькій громаді, передусім – її первинну ланку. Важливо, щоб медичні послуги надавалися в комфортних умовах та на новому рівні. Обладнання, що буде придбано та встановлено в нашій лікарні, допомагатиме в реалізації цих намірів», ‒ наголосив сосницький селищний голова Андрій Портний.

Контактна особа: Дмитро Казіміров, +38097 869 60 05, siverian@gmail.com.

Проєкт «Покращення якості надання послуг із охорони здоров’я на первинному рівні медичної допомоги Сосницької територіальної громади» реалізує ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень» за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Сосницька селищна рада

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.