Разом йдемо до перемоги

Нещодавно командувач Тероборони Збройних сил України бригадний генерал Юрій Галушкін провів робочу зустріч з Аташе з питань оборони при British Embassy Kyiv комодором Тімом Вудзом, на якій обговорили напрямки співпраці та питання військової допомоги. А вже сьогодні ця допомога тут, а співпраця як ніколи інтенсивна!

Начальник штабу – заступник командувача Сил територіальної оборони ЗСУ полковник Serhii Sobko зустрів чергові вантажі від Великої Британії для потреб Теоборони: «Ми вже восьмий рік поспіль ведемо війну проти агресії РФ. І для нас дуже важливим є те, що ми відчуваємо підтримку наших партнерів. Ми відчуваємо, що не одні в цій боротьбі».

У 2022 році Велика Британія вже надала Україні летальну зброю та боєприпаси, а також направила спецпризначенців для навчання військових ЗСУ.

Командування та особовий склад Сил територіальної оборони ЗСУ дякують Королеві та уряду Великобританії, нашим колегам-військовим та кожному громадянину Сполученого Королівства. Ми дякуємо не лише за підтримку, а й за те, що разом йдемо до перемоги над віроломним ворогом, який сьогодні зазіхає на світовий порядок!

За повідомленням штабу Сил територіальної оборони Збройних сил України

Опубліковано у Захист і підтримка України, Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.