Робота для всіх громадян / Práce pro všechny občany

Після місяців переговорів і завдяки наполегливим зусиллям можу з радістю повідомити, що нам вдалося знайти стоматологів, які готові надати необхідну допомогу навіть у будні.  Ми неодноразово та безрезультатно оголошували публічний договір на надання невідкладної стоматологічної допомоги, на третій раз нам це нарешті вдалося і ми домовилися з двома суб’єктами.  Один з них знаходиться в Хебі, інший в Острові, що з точки зору доступності є практично ідеальним місцем для всіх жителів регіону.

 З 1 грудня швидка стоматологічна допомога працюватиме в будні дні з понеділка по п’ятницю з 15:00 до 18:00.  У Хебі його забезпечить Fitdent, s. r. o., а в Острові – стоматолог Мирослав Душек.

————

Po měsících vyjednávání a díky vytrvalé snaze mohu s radostí oznámit, že se nám podařilo najít zubní lékaře, kteří jsou ochotni poskytovat potřebnou péči i ve všedních dnech. Veřejnou zakázku na zajištění zubní pohotovosti jsme vyhlásili opakovaně a bez úspěchu, napotřetí se to konečně povedlo a dohodli jsme se se dvěma subjekty. Jeden z nich sídlí v Chebu, druhý v Ostrově, což je z hlediska dostupnosti téměř ideální rozmístění pro všechny obyvatele regionu.

Od 1. prosince bude zubní pohotovost ve všední dny v provozu od pondělí do pátku od 15:00 do 18:00. V Chebu ji bude zajišťovat společnost Fitdent, s. r. o., a v Ostrově zubní lékař Miroslav Dušek.

Петро КУЛЬГАНЕК / Petr KULHANEK

Опубліковано у Новини земляцьких об'єднань за кордоном. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.