Розглянули шляхи вирішення нагальних проблем району

Сьогодні, 1 березня, з робочим візитом Новгород-Сіверський район відвідав В’ячеслав Чаус, начальник обласної військової адміністрації. Провів робочу нараду з керівництвом району, керівниками територіальних громад, окремих силових структур, військових підрозділів.

Йшлося, передусім, про заходи цивільного захисту, вирішення питань логістики. Серед проблем, озвучених очільниками територіальних громад ремонт доріг державного значення, зруйнованих внаслідок військової агресії, доступу сільськогосподарських виробників до проведення комплексу весняно-польових робіт, а також поновлення діяльності міграційної служби та оформлення віддаленого робочого місця з державної реєстрації актів цивільного стану у Семенівській територіальній громаді, відновлення роботи аптечних пунктів підприємства “Ліки України” на території Коропської територіальної громади.

Начальник районної військової адміністрації Сергій Сергієнко зазначив, що для вирішення питань безпеки та логістики у районі надважливим є введення в експлуатацію наплавного мосту через річку Десна, капітальний ремонт автомобільного мосту, який сполучає Чернігівську та Сумську області, а також можливість будівництва капітального залізничного мосту, оскільки існуючий вичерпав свій ресурс.

Підсумовуючи розмову, В’ячеслав Чаус наголосив, що кожна проблема району почута ним, окремі з них не нові і керівництво області працює над їх вирішенням, адже всі вони є стратегічними цілями його діяльності. Район може розраховувати на його підтримку і допомогу у їх вирішенні.

Окремо були обговорені питання безпеки та посилення обороноздатності прикордонного району області.

За повідомленням Новгород-Сіверськоі районної військової адміністраціі 

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.