Що означає для українців відродження «дружби» з Росією

«Налагодження» стосунків з Росією, як воно бодай гіпотетично виглядало б для України? Що нам про це говорить наша спільна історія? 

«Налагодження» стосунків між українським та російським народом у розумінні московитів – це русифікація усіх українців і перетворення їх у неповноцінних малоросів. Така політика російською імперією проводиться уже 340 років. До Української революції 1917 року російські шовіністи взагалі не визнавали українців за націю, а Україну за незалежну державу. Україну вони перейменували у Малоросію, а українців у малоросів

Революція 1917 року відродила українську націю, але не змогла зберегти незалежність. Адже Ленін направив в Україну кілька десятків тисяч головорізів зі зброєю, а Україна не встигла створити потужну армію. Так тоді Московія перемогла. Їхня перемога нам дуже дорого коштувала.

В Україні з 1922 року Росія проводила політику геноциду, винищення українців голодоморами, масовими розстрілами, виселенням з рідних територій. Натомість, вже тоді російські та проросійські ЗМІ та політики-демагоги твердили, що нічого такого немає, у нас є «дружба між російським та українським народами».

Нічого не змінилось і сьогодні. Дружба з Росією для України означає геноцид. Таким чином, відродження «дружби» з Росією для українців означає знищення нас як нації.

Зверніть увагу, у Москві на усіх їхніх каналах росіяни говорять, що України як держави і українців як нації — взагалі немає і ніколи не було. А якщо хтось з нас із цим не згоден – тоді росіяни сюди прийдуть і їх розстріляють. І це вони говорять відкрито.

Левко ЛУК’ЯНЕНКО

Опубліковано у Видатні земляки, Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.