Семінар-нарада директорів шкіл Бобровицького району

На базі Кобижчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів  відбулася семінар-нарада директорів загальношкільних і позашкільних навчальних закладів Бобровицького району з проблеми «Упровадження інноваційних технологій в систему управління якістю освіти в навчальному закладі».

Мета семінару – ознайомити присутніх з інноваційними технологіями в управлінській діяльності та продемонструвати їх практичне застосування.

Учні школи гостинно зустріли гостей з хлібом – сіллю.

1
Розпочав роботу директор школи Сергій Михайлович Баняс, який продемонстрував майстер-клас проведення педагогічних рад, атестацію педагогічних працівників та організацію роботи шкільних методичних об’єднань.

4 Учителі показали відкриті уроки:
1 клас. Читання (учитель Оксана Володимирівна Глушко) – «Читання речень та невеликих текстів, «Щедре сонечко».

6

5 клас. Історія (учитель Н.Є. Гурин ) – «Україна в роки Другої світової (1939-1945) ».
6 клас. Математика (учитель О.О. Хоминський ) – «Урок КВК».
11 клас. Художня культура – (учитель Антоніна Миколаївна Новак) – «Музична культура Індії і Далекого Сходу».
Шкільний психолог Світлана Колоша  провела психолого – педагогічний урок «Збереження психічного здоров’я та психологічний комфорт педагога-керівника – передумова здорового шкільного колективу».
Шкільне учнівське самоврядування, на чолі з заступником директора школи з виховної роботи Світланою Василівною Патютою  та педагогом – організатором Антоніною Миколаївною Новак,  презентувало роботу «Шкільна республіка».

1

У роботі семінару також брали участь працівники відділу освіти Бобровицької райдержадміністрації на чолі з його начальником  Станіславом Миколайовичем Лоленком.

2

5

У роботі семінару взяла участь випускниця нашої школи, директор Київської СЗОШ №297, заступник голови Бобровицького відділення Чернігівського земляцтва в місті Києві Надія Степанівна Голота, яка поділилася досвідом роботи шкільного самоврядування столичної школи.

Варто відзначити те, що Надія Степанівна постійно бере участь у різноманітних заходах рідної сільської школи. За це їй щиро вдячні вчителі, учні та адміністрація школи.

Світлана ПАТЮТА, заступник директора Кобижчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів з виховної роботи 

Опубліковано у Інше | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.