Щоб шляхи та дороги були кращими

Міжмуніципальне співробітництво відкриває громадам можливості реалізовувати спільні проекти, які не під силу втілити самому.

Саме тому голови Сосницької селищної ради, Корюківської міської ради та Коропської селищної ради вирішили зробити інноваційний крок у напрямку ремонту і обслуговування шляхів та доріг на власних територіях.

У четвер, 21 лютого, всі три сторони підписали договір про міжмуніципальне співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Поліпшення дорожніх умов та транспортного обслуговування населення громад Сосницької, Коропської селищних рад та Корюківської міської ради».

Договір підписали голови ОТГ – Коропської – Віктор Журавель, Корюківської – Ратан Ахмедов і Сосницької – Андрій Портний.

Цей договір передбачає закупівлю спільного пересувного міні-асфальтного заводу. Асфальтний міні-завод – це машина для ямкового ремонту призначена для механізації ямкового ремонту (безперервного ремонту вибоїн, тріщин та інших дефектів на проїжджій частині) асфальтобетонних покриттів дорожнього полотна.

Це дасть змогу виконувати ремонти доріг власними силами та коштом. До того ж, буде суттєва економія, адже вартість доставки асфальту та вартість послуг зовнішніх фірм і компаній була дуже великою.

Окрім того, що завдяки цьому проекту громади зможуть привести до ладу місцеві дороги, вони планують заробляти на цьому проекті гроші, надаючи послуги сусіднім територіям.

Андрій ПОРТНИЙ

Опубліковано у Анонси, оголошення | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.