Шляхом енергонезалежності

Багато регіонів України вже не перший рік рухаються шляхом енергонезалежності, використовуючи можливості альтернативної енергетики. 

Так, наприклад, в Херсонській області вже діють 11 сонячних і 4 вітрові електростанції загальною потужністю близько 148 МВт. Тільки у 2017 році було введено в експлуатацію 4 сонячні та 1 вітрову електростанції загальною вартістю 115 мільйонів євро.

Як поінформував сьогодні, 28 березня, у своєму публічному звіті щодо роботи за 2017 рік голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв Про перспективи на 2018 рік  у 2018 році на Херсонщині й надалі буде продовжено розвиток альтернативної енергетики.

 

«У поточному році сонячні електростанції буде побудовано в семи районах області: Білозерському, Голопристанському, Іванівському, Нововоронцовському, Олешківському, Чаплинському та Новотроїцькому. Їх загальна потужність становитиме близько 130 МВт. Разом з тим, будівництво вітрових електростанцій розпочнеться в чотирьох районах: Білозерському, Генічеському, Новотроїцькому та Чаплинському (запланована загальна потужність – 205 МВт)», – запевнив Андрій Гордєєв.

Олексій ОРЄХОВИЧ

Опубліковано у В громадських організаціях, Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.