Соборність України – соборність наших душ

З нагоди 100-річчя Соборності України на Шевченковій набережній у Москві біля пам’ятника Великому Кобзареві зібралися представники української громади. 

Голова РГО «Об’єднання українців «Провісник», племінник Олександра Довженка, доктор медичних наук Тарас Дудко привітав усіх присутніх з державним святом і наголосив на тому, що багатство нашої Батьківщини України – це люди, які своєю самовідданою працею творять історію сучасності.

Соборна Україна своїм святим омофором оберігає нас усіх від негараздів, але і ми, як вдячні діти, повинні берегти її суверенітет та дбати про добробут кожного.

З нагоди свята до присутніх на зустрічі також звернулися голова організації «Українці Москви», кандидат технічних наук Валерій Семененко та голова Спілки українських жінок міста Москви, кандидат історичних наук Людмила Мельник. До вітань долучилися і члени найстарішої організації українців у Москві – президент Товариства української культури «Славутич», доктор медичних наук, академік Василь Антонів і голова цієї організації, відома українська поетеса Олена Марченко.

А «Сім струн» Лесі Українки для присутніх пропустила через душу й серце директор єдиного у Москві Українського музично-драматичного театру-антрепризи «Еней» Лариса Білан.

Чим більші морози в Москві, тим тепліші наші зустрічі!

Людмила МЕЛЬНИК

Опубліковано у Новини земляцьких об'єднань за кордоном, Ювілеї. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Соборність України – соборність наших душ

  1. Анатолій Пінчук коментує:

    Я дуже радий і зворушений тим, що наші земляки, які волею долі проживають в Москві, не забувають про рідну Україну, її історію та зібралися з нагоди 100-річчя Соборності України на Шевченковій набережній у Москві біля пам’ятника Великому Кобзареві, розгорнули Прапор України! Зовсім недавно я чув (дякуючи інтернету) ці жіночі голоси біля «суду» в Москві, що підбадьорювали наших військовополонених героїв-моряків, вітали словами: СЛАВА УКРАЇНІ! Велика подяка і шана Вам за це!
    Прочитав вітання Олександра Мисника, голови Чернігівської облдержадміністрації, прочитав статтю: Чернігівщина відзначала ювілей Соборності України.
    Єдине чого я не прочитав на сайті (в січневому числі земляцької газети “Отчий поріг” також) – це вітання з нагоди 100-річчя Соборності України від голови Ради земляцтва Віктора Ткаченка. Ніхто з працівників офісу Земляцтва не вважав це за потрібне? Зате в газеті так багато говоримо про свій не «приватний» патріотизм і «любов до багатостраждальної героїчної України»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.