Сьогодні в Городні перебувала делегація благодійного фонду SavED

Представники цього фонду на чолі з співзасновницею Анною Новосад вперше побували в Городнянській громаді в 2022 році після деокупації. Вони розповіли, що одним із завдань, які ставить перед собою фонд SavED – забезпечення дітям Чернігівщини доступу до освіти.

Городнянщина не опинилася поза його увагою і вже на початку січня 2023 року стартував проєкт щодо створення в Городні мультифункціонального простору, який реалізовувався командою міжнародного благодійного фонду savED за підтримки та сприяння німецьких організацій AWO International та Aktion Deutschland Hilft.” А у червні вже відбулось відкриття освітнього простору в облаштованому приміщенні. Це комфортне приміщення в укритті міського ліцею №2, оснащене сучасним ремонтом, меблями та гаджетами для розвиваючих занять.

– Ми з радістю за наявності можливостей підтримаємо й інші ініціативи, які виникатимуть в активістів та жителів громади, – сказала Анна Новосад під час відкриття мультифункціонального освітнього центру.

І от сьогодні делегація  побувала в мультифункціональному освітньому центрі, а також  підписала меморандум про подальшу співпрацю з нашою громадою.  Фондом було створено 64 центри в п’яти областях України.  З них оберуть п’ять, співпрацю з якими буде продовжено. Серед них потенційно може бути і наша громада.

Також представники фонду, міської ради та освітян обговорили можливу подальшу співпрацю щодо проведення ремонтних робіт робіт в укритті ліцею та облаштування його необхідними меблями.

Світлана БІЛЬСЬКА 

Опубліковано у Захист і підтримка України, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.