Сповнені оптимізму та рішучості

6 грудня в приміщенні Міжнародного виставкового центру відбулися чергові збори молодіжного відділення Товариства «Чернігівське земляцтво». 

На зборах були присутні керівники молодіжних осередків Бахмацького, Борзнянського, Варвинського, Ічнянського, Коропського, Корюківського, Куликівського, Менського та Прилуцького відділень, представники ветеранського відділення, а також активісти молодіжного відділення.

Під час зборів усі присутні заслухали звіт про роботу голови відділення Валерія Демченка за 2017 рік, затвердили звіт та визнали роботи відділення задовільною. Також обговорили та ухвалили план роботи відділення на 2018 рік, обговорили питання щодо підготовки до проведення конференції та загальних зборів Товариства, обрали делегатів на конференцію та провели кадрові зміни у керівному складі: заступником голови молодіжного відділення було обрано Ольгу Жадько замість Тараса Чопілко.

За результатами зборів було вирішено посилити співпрацю молодіжного відділення з ветеранським відділенням земляцтва та визначено відповідальних осіб. У рамках зовнішнього співробітництва молодь нашого земляцтва продовжує активну співпрацю з молоддю ГО «Черкаське земляцтво «Шевченків край» та органами виконавчої влади на місцях, зокрема найактивніше у Чернігівському районі.

Враховуючи швидкі темпи розвитку інформаційних технологій та їх використання у житті людини та суспільства, молодь прийняла рішення розширити ступінь використання сучасних технологій у вирішенні організаційних питань та висвітленні діяльності молодіжного відділення у всесвітній мережі Інтернет.

Обговоривши поточні нагальні питання, затвердивши плани на прийдешній рік, сповнені оптимізму та рішучості, молодь завершила роботу зборів.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.