Святкові подарунки дітям

Молодіжне відділення Чернігівського земляцтва продовжує опікуватися дітками комунального закладу «Старобасанська гімназія» Чернігівської обласної ради.

Вчора, 11 грудня, в очікуванні Різдвяних та Новорічних свят, ми приїхали до дітей з чудовими «технічними» подарунками. Адже сприяння голови Семенівського відділення Сергія Марущенка та офісу Ради Європи в Україні Старобасанській гімназії було передано 12 персональних комп’ютерів, якими повністю оновлено шкільний клас для занять. Усе необхідне програмне забезпечення встановлено компанією Alteryx.

Відсьогодні у діточок є сучасна техніка для отримання нових знань.

Раді, що наша команда збільшується та ми можемо зробити більше добрих справ на теренах нашої малої Батьківщини.

Далі із Старобасанської гімназії наш шлях був до Новобасанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новобасанської сільської ради Ніжинського району.

Директорка школи Марія Віталіївна ознайомила нас з матеріально-технічною базою закладу і основними здобутками та досягненнями учнів. Ми ж, у свою чергу, подарували школі три персональних комп’ютери для дооснащення.

Саме сьогодні відбувався ІІІ (фінальний) етап обласного конкурсу знавців творчості Тараса Григоровича Шевченка, у якому приймала участь й учениця 9-го класу Новобасанської школи. Від Чернігівського земляцтва ми подарували Дарії абсолютно унікальну книгу «Словник говіркових, розмовних, рідковживаних та застарілих слів української мови» та побажали перемоги у конкурсі. Цей словник складений нашим земляком, відомим поетом й етнологом, кандидатом історичних наук, професором Миколою Ткачем, виданий за сприяння Чернігівського земляцтва.

Валерій ДЕМЧЕНКО

Опубліковано у У відділенях | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.