Святкували разом з Куликівщиною

24 серпня  Куликівщина відзначила головне державне свято – День незалежності України та День Куликівської ОТГ. Святкове дійство проходило на центральний площі та у сквері селища. Головна концепція свята – громада за чисте довкілля і екологічну безпеку життя.

В урочистому проходженні святкової колони жителі громади продемонстрували своє прагнення зберегти для нащадків чисту воду, землю та повітря, розумно використовувати природні ресурси і поводитися з відходами життєдіяльності, вживати екологічно чисті продукти та пропагувати здоровий спосіб життя.

У колоні спільно крокували представники різних галузей: освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, агропромислового комплексу, промисловості, села громади.

Зі святкової сцени з головним державним святом привітали громаду Куликівський селищний голова Наталія Халімон, народний депутат України Валерій Давиденко, голова Куликівської райдержадміністрації Олексій Ракоїд, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, голова Куликівського відділення Чернігівського земляцтва Борис Чуян. Учасники свята долучились до Всеукраїнської хвилини мовчання, вшанувавши тим самим пам’ять усіх борців за незалежність України.

Разом із керівником Куликівського відділення земляцтва участь у святкуванні взяли його заступник Сергій Спутай та активний член земляцтва Тетяна Ханчич.

25 серпня в Куликівці члени земляцтва долучилися до щорічного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Борис ЧУЯН

Опубліковано у Дні поселень, На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.