Святкували третій раз

22 вересня вже втретє у Великому Усті Сосницького району святкували День села. 

Щоразу Великоустівський сільський голова, член Чернігівського земляцтва  Валентина Циганок оновлює сценарій святкування, робить його все цікавішим.

Ось і цього року, свято розпочали Параска та Палажка, потім був коровай, яким сільська головиха частувала односельців.

Після цього Валентина Миколаївна оголосила рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин села» Віталію Миколайовичу Ганношенку, ветеринарному лікареві за фахом, котрий впродовж кількох десятиліть дбає про все живе, що служить односельцям.

Потім вшановували довгожителів села – Івана Івановича Давиденка (97 років) і Олександру Сергіївну Горпиненко (94 роки). Варто зазначити, що Іван Іванович впевнено крокує до свого 98-річчя та був присутній на святі.

Родина має бути не на останньому плані, а тому вшанували сімейну пару Тетяну та Петра Шугалія, що в любові та злагоді разом вже 57 років.

Як виростуть Рената Смаглюк, Сергій Редько та Дмитро Дорофєєв,  на світлинах побачать вшанування односельцями своїх наймолодших жителів, віком від одного місяця до року.

Не оминули стороною й найстарших представників сільських професій Великого Устя – трактористів Григорія Ходоска та Миколу Федосенка, а також доярок Катерину Мовчан, Марію Стрижак, Ганну Лихошерст, Олександру Борисенко та Віру Мищенко.

Святкову програму продовжили усасники художньої самодіяльності сіл Велике Устя та Бутівки. Із задоволенням присутні на святі подивилися п’єсу «За двома зайцями» у виконанні сільських аматорів.

  

  

Валентина МОВЧАН

Опубліковано у Дні поселень | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.