Свято в Богданівці

Свято! Воно завжди прекрасне та довгоочікуване, кого б воно не стосувалося: села чи міста, держави чи окремої особи.

Таке свято відбулося 6 липня у селі Богданівка Прилуцького району. Більшість з вас, впевнена, подумали про свято Івана Купала. Ви і вгадали, і ні. Бо це було «свято в кубі»: свято Івана Купала, свято села та святкування 115-та річниці з дня заснування школи.

З самого ранку до школи йшли та їхали її колишні учні, випускники різних років. І школа радо зустрічала своїх дорослих дітей, широко відчинивши їм свої двері. Яка це була зустріч! Скільки було емоцій, згадок, обіймів і сліз радості.

Офіційна частина свята проходила у сільському будинку культури. Було багато гостей і запрошених високопосадовців, були виступи та побажання, були подарунки.

Зокрема, на свято приїхав і представник Чернігівського земляцтва та колишній випускник школи Олександр Юрійович Коваленко, який теж привітав усіх присутніх із річницею, подарував школі книги, журнали та футбольний м’яч. Також він сприяв перерахуванню коштів для ремонту школи від земляцтва, за що йому та всім членам Чернігівського земляцтва дуже вдячні сьогоднішні вчителі і учні Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Григорія Ващенка.

Продовжилося свято на шкільному подвір’ї смачною кашею та купальськими гулянками із обов’язковим багаттям. Отож, свято закінчилося, а враження залишилися, вони будуть зігрівати душі й серця випускників школи ще довгі роки.

Валентина ШКУРЕНКО, вчитель української мови та літератури  Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Григорія Ващенка

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.