Світ інфо — патріотична газета Чернігівщини

Вийшло чергове 142 число чернігівської обласної газети «Світ інфо».

В газеті є незмінні рубрики «Світ Чернігівщини», «Світ України», «Україна і світ», «Світ планети», «Світ історії», «Світ історії Чернігівщини»,  «Світ літератури і мистецтва», «Світ домашнього читання».

Раджу всім, хто має таку можливість, при перебуванні на малій батьківщині, зайти у відділення пошти і за дуже невеликі гроші (120 гривень на рік) передплатити цю газету для батьків, рідних, для місцевої школи і бібліотеки. Той, хто хоч один раз передплачував «Світ інфо», більше не відмовляється від газети, яка приходить двічі на місяць обсягом у 16 шпальт формату А3 до поштових скриньок передплатників — мешканців Чернігівщини.

Кияни ж можуть читати газету в онлайні на сайті http://svit11.wordpress.com

А учасники щорічного зібрання земляків 11 січня зможуть познайомитися і поспілкуватися із засновником і незмінним вже майже 7 років поспіль редактором газети, нашим земляком, легендарним журналістом, але водночас дуже скромною й тактовною людиною — Петром Яковичем Антоненком.

Юрій Пероганич, член Носівського відділення земляцтва

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

1 коментар до Світ інфо — патріотична газета Чернігівщини

  1. Володимир Лузан коментує:

    Петра Яковича Антоненка можна швидше знайти біля столу реєстрації членів Куликівського відділення земляцтва, оскільки приїде на Збори разом із членами делегації з Куликівки.
    Стосовно газети: на сьогодні вона є однією з найкращих в Україні, висвітлює найактуальніші теми сьогодення. Згоден з Юрієм Пероганичем і підтримую його оцінку як газети, так і автора. Підписую газету для школи та сільради. А сам з першого номера і до сьогодні читаю в Інтернеті, тому що підписка та доставка можлива лише в Чернігівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.