Свята Трійця освятила ярмарок у Мені…

Цього року керівництво Менської державної адміністрації не оминуло своїх земляків увагою, які проживають і працюють за межами рідного краю, тобто нас, і ми посвяткували, ой як гарно ж ми поярмаркували… на Троїцькому ярмарку!

1754585

Дорога від Києва до Мени пролетіла швидко і делегація столичного Чернігівського земляцтва у складі Леоніда Ісаченка – головного редактора газети «Хвиля Десни», Валерія Ясиновського – заслуженого журналіста України, Наталії Сподаренко – редактора газети «Українська доля», Валерія Рибалка – військовослужбовця Держслужби з надзвичайних ситуацій, Валентини Гавриш – активного члена Менського відділення, Ольги Мількович – представника Сербської діаспори та Валентини Терещенко – працівника Пенсійного фонду України, висипала з автомобіля, який люб’язно нам надав постійний і незмінний, хай йому Бог дає здоров’я, спонсор Олексій Калинський.

1754586

До урочистого відкриття ярмарки ми змогли оцінити її масштаби. Чого тільки там не було. І витвори мистецтва – картини з дерева, на полотні, і з глини, лози, дерева, великий вибір вишиванок, одягу, взуття, ласощів і напоїв. Ярмарок у Мені набрав таких обертів, що уже усім цікаво, а що ж буде наступного року. Минулого і дельтаплани літали, і художні колективи професійні номери показали, а цього річ – ого-го! Хто не побував, розповідаю…

1754588

Біля сцени зібралося люду як миру! Керівництво Менської районної адміністрації на чолі з Олександром Мисником привітали громаду, потім добрими словами зібрання осипав голова обласної ради – Микола Звєрєв, а там меценати, спонсори, помічники консультанти народних депутатів України, зокрема Олега Ляшка, ну і нам дозволили слово мовити. А ми, завдяки Вячеславу Куниці передали славного короваю, великого, уквітчаного та запашного. А Микола Ткач з Надією Данилевською для районної бібліотеки передали книги. Тож ми не з порожніми руками усіх привітали, здоров’я та миру побажали. І от почалося… Які ж у менському краї таланти: і до роботи і до музики. Співали, танцювали, веселили усіх бажаючих побачити та послухати. А мешканці сіл Менщини порадували учасників та гостей ярмарки своїми фірмовими стравами, заспівали своїх пісень, дарували гарний настрій і щиру посмішку.

1754617

1754592

1754600

1754612

1754608

1754610

1754619

Центральною площею пройшов парад на чолі з духовим оркестром, за ним молодь несла тридцяти метровий прапор України, дарував радість парад вишиванок, потім звеселяли акробати і жонглери на ходулях, одноколісних велосипедах, відбулися конкурси на самий креативний велосипед, кращий коровай і ще чималенько іншого дійства. І було видно чисті, усміхнені та горді обличчя земляків, патріотів своєї країни, гордих за те, що вони українці, яких не скорять ті, хто затіяв криваву війну проти України! І доки житиме український народ, житиме наша Україна і вічно житиме Троїцький ярмарок, як живе вічна Свята Трійця.

Валерій РИБАЛКО

Опубліковано у Інше. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.