Візерунок – мов історія жива,
Кожен хрестик – це народнії слова.
Одягни сорочку – і відчуй тепло
Наших предків, що боролись за добро.
Вишиванка – наш генетичний код, гордість та любов до України. Вона зшиває покоління, регіони, долі – в єдину націю. Вона оберігає та захищає.
15 травня – День вишиванки. Відсвяткуймо його разом та покажем усім: ми – єдина нація, ми – Україна!
Вітаємо вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, мальовничої культури. Одягайте свої вишиванки і нехай увесь світ побачить, якою прекрасною є наша Україна.
Нехай День вишиванки об’єднає українців, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення.
Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України! Чудового настрою та яскравих вражень!
Пропонуємо вашій увазі наш земляцький фотофлешмоб до якого долучилися керівники та члени Чернігівського земляцтва.
Разом ми – сильна українська команда!
Рада ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво»
Вітаємо вас зі Всесвітнім Днем вишиванки! Здавна в Україні так повелося,що завжди коли нам святково,ми одягаємо найдавніші наші вишиванки.Вишита сорочка – це для українців більше,ніж просто одяг,це оберіг,символ щасливої долі,любові і родинної пам’яті.Вишиванка оберігає нас,надихає і наповнює гармонією.Коли ми кажемо,що людина народилась в сорочці,маємо на увазі,що це щаслива людина! Вишиванка і мова-це наші вічні,незламні генокоди украраїнської нації на усі часи.Зі святом,День вишиванки,дорогі земляки!
Ганна Калайда,
Варвинське
відділення