Турбота про гідні умови життя для лікарів

13 січня голова Сосницької районної державної адміністрації Валентин Очередько урочисто вручив ключі від квартири подружжю Сердюків – сімейним лікарям. Кошти у розмірі 260 тисяч гривень було виділено з районного бюджету на комунальне підприємство райради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» з метою придбання службового житла.  

Разом з Валентином Анатолійовичем у центральній районній лікарні побували заступник голови РДА Олег Трамана та заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк і зустрілись із керівництвом та працівниками закладу охорони здоров’я Сосниччини.

Наразі для молодої сім’ї лікарів Андрія та Марії Сердюків придбано двокімнатну квартиру. Попередньо Андрій Сердюк проходив інтернатуру на базі Сосницької ЦРЛ та ЦПМСД, а його дружина – на базі Борзнянської ЦРЛ, потому подружжя вирішило працювати на Сосниччині.

Вручаючи ключі від квартири Валентин Очередько наголосив на тому, що забезпечення житлом лікарів дасть можливість залучити молодих спеціалістів та закріпити їх у районі, що в подальшому дозволить покращити якість медичної допомоги населенню.

Адже не є секретом той факт, що стимулом для ефективної роботи кожного працівника будь-якої сфери, в тому числі і для лікарів має бути заробітна плата та гідні умови життя.

За матеріалами сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Cосницької райдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.