У Чернігівській облдержадміністрації новий очільник

Новопризначений голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус сьогодні, 5 серпня, провів зустріч з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів влади.

— Для мене це честь працювати у рідному краї та велика відповідальність. Дякую кожному з вас за роботу на благо Чернігівщини. Впевнений: разом зможемо зробити для неї ще більше.

Дякую Анні Коваленко та її команді за те корисне, що вони встигли зробити, працюючи в області.

Ми продовжимо реалізовувати на Чернігівщині ініціативи Президента України, державні та регіональні програми, — зазначив В’ячеслав Чаус.

Голова облдержадміністрації планує протягом тижня зустрітися з кожним з керівників підпорядкованих ОДА підрозділів, щоб детально ознайомитись з позитивами та проблемами соціально-економічного розвитку Чернігівщини.

Щоб область мала успіх, повинні об’єднатися усі гілки влади, громадськість та ЗМІ. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

— Наше першочергове завдання — об’єднати громади Чернігівщини в єдиному векторі розвитку навколо ініціатив Президента, — наголосив голова ОДА та зазначив, що найпершими в його поле зору потрапляють об’єкти Великого будівництва, медична галузь, залучення інвестицій в область та розвиток спорту.

В’ячеслав Чаус розповів журналістам, що є корінним чернігівцем, більшу частину життя жив у рідному місті. Лише упродовж останніх кількох років працював за межами Чернігова. Має досвід залучення ділових партнерів та інвестицій до реалізації різних проєктів, плідної співпраці з громадами 12 областей.

— Прийшов час реалізувати себе на цій посаді і зробити чимало корисного для рідної області, — прокоментував своє призначення голова ОДА. — Вважаю себе ефективним менеджером і переконаний, що мій досвід є достатнім для успішної роботи на цій посаді.

Зараз триває формування команди заступників новопризначеного голови облдержадміністрації. В’ячеслав Чаус вважає, що на керівних посадах в ОДА мають працювати місцеві фахівці. Адже тоді вони відчуватимуть свою відповідальність не лише за сьогоднішній момент, а й за майбутнє області. Призначати посадовців голова ОДА буде, керуючись не гендерним принципом, а принципом рівних можливостей та фаховості претендентів.

— Профільні керівники повинні добре знати й розуміти ситуацію, вміти її вирішувати, — переконаний В’ячеслав Чаус.

На завершення прес-конференції голова ОДА акцентував, що відкритий до спілкування з журналістами та готовий не лише до співпраці, а й до конструктивної критики.

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Опубліковано у На Чернігівщині. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.