У Чернігівській райдержадміністрації новий очільник

Сьогодні, 10 червня 2021 року, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко офіційно представила активу Чернігівського району голову районної державної адміністрації Василя Тройну, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 7 червня 2021 року №499/2021-рп.

Привітати новопризначеного голову прибули також народні депутати України Олег Семінський, Сергій Гривко та депутат обласної ради Іван Дементов.

У заході взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації.

Представляючи нового голову, Анна Коваленко побажала Василю Івановичу натхнення, успіхів на новій відповідальній посаді. Далі очільниця області коротко окреслила першочергові завдання, серед яких вакцинація населення в рамках боротьби з COVID-19. Другий пріоритетний напрямок – економіка і покращення бізнес-клімату в регіоні. Вона висловила надію на те, що район виконає поставлені задачі.

Новопризначений очільник району у своєму слові запевнив, що добре розуміє вимоги часу і покладену на нього відповідальність, подякував за високу довіру та наголосив, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи усіх ланок. Він висловив сподівання на тісну співпрацю органів державної влади з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, представниками бізнесу, громадськими організаціями. За його словами, основним завданням на сучасному етапі є забезпечення ефективної комунікації між органами самоврядування та державною адміністрацією. Територіальні громади є базовою одиницею територіального самоврядування, тому саме підтримка їх розвитку є пріоритетним напрямком.

Серед основних завдань – прискорення економічного зростання в районі. Шляхом до вирішення цієї задачі Василь Тройна назвав залучення прямих іноземних інвестицій. Для цього повинні бути створені відповідні умови в громадах, наголосив він.

Ще один важливий напрямок – підприємництво, яке є запорукою надходження податків. Тому підтримка підприємців буде сприяти об’єднанню та покращенню соціально-економічного становища району. Регіональна дипломатія, обмін успішним досвідом реалізації конкретних проектів – це те, що необхідно як громадам, так і області у цілому, зауважив новопризначений голова.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та цифрового розвитку Чернігівської райдержадміністрації

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.