У Городні депутати розглянули соціально важливі питання

Сьогодні, 24 листопада, депутати Городнянської міської ради сьомого скликання зібралися на позачергову сесію. Засідання проводив міський голова Андрій Богдан.

Таке рішення обумовлено необхідністю надати згоду на прийняття у комунальну власність Городнянської міської ради (ОТГ) установ, що належать Городнянській районній раді.

Міська об’єднана територіальна громада, враховуючи соціальну важливість КНП «Городнянський центр надання первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Городнянська центральна районна лікарня», комунального підприємства «Городнянська районна друкарня», клопоталась про передачу їх у власність міської ради.

Депутати також надали згоду на прийняття комунальної установи «Трудовий архів Городнянської районної ради» та бібліотечних-філій КЗ «Методичний центр інтеграції клубних та бібліотечних закладів».

Депутатським складом також розглянуті питання оптимізації старостинських округів шляхом їх об’єднання, затвердження плану регуляторних актів на 2021 рік, про надання клопотання на отримання коштів за програмою «Власний дім» на придбання житла, продажу об’єкту нерухомості в с. Солонівка та ряд земельних питань.

Міський голова Андрій Богдан у підсумку висловив вдячність депутатському складу за готовність до співпраці та почуття відповідальності перед жителями громади.

Світлана БІЛЬСЬКА

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.