У Качанівці відбувся фестиваль «Чернігівська січ»

Сьогодні, 8 червня, в НКІЗ «Качанівка» відбувся II Всеукраїнський відкритий фестиваль патріотичної пісні та поезії «Чернігівська січ».

Мета фестивалю – вшанування героїчних змагань нашого народу за розбудову Української самостійної соборної держави. Завдання фестивалю – виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвиток її творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до державної мови, традицій свого народу, національних героїв. Вчитися не втрачати надію, підійматися і впевнено йти вперед, як вчив Пророк нашого народу Тарас Шевченко. Учасники фестивалю: учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, коледжів України та української діаспори.

Фестиваль мав три номінації:
1. Конкурс патріотичної поезії (1 група – 6-12 років; 2 група – старші 12 років);
2. Конкурс патріотичної пісні (1 група – 6-12 років; 2 група – старші 12 років);
3. Парад вишиванок (для всіх бажаючих).

 

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами та грошовими преміями. У нагородженні взяв участь почесний член Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво», головний редактор земляцького часопису «Отчий поріг», лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Леонід Горлач.

Цьогоріч збільшилася кількість і географія учасників. Були нові учасники з Ніжина та Івано – Франківщини. Все це спонукає до розширення нашого фестивалю до статусу міжнародного. І тому головним завданням вже наступного, III фестивалю, буде запросити гостей з ближнього зарубіжжя (Польщі, Словаччини, Білорусі, Чехії, Прибалтики). На мою та багатьох інших людей думку захід пройшов успішно і тому наступного літа обов’язково відбудеться III фестиваль.

Віктор КИЯНОВСЬКИЙ

Опубліковано у На Чернігівщині | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.